Promocje Producentów
Co to są Promocje Producentów?

Promocje Producentów to specjalne oferty, obowiązujące w danym okresie czasu u danego producenta, jednakowe dla wszystkich Lekarzy Stomatologów pracujących na terenie RP. Warunkiem realizacji Promocji (otrzymania produktu Gratis) jest spełnienie jej parametrów: zamówiona ilość, specyfikacja, cena, kolorystyka, etc.

 

 Gdzie złożyć zamówienie?

U autoryzowanych przedstawicieli producentów. Firma Dentis24.pl realizuje zamówienia takich firm jak: 3M Espe, Arkona, GC, Dentsply Sirona, Kerr, Kulzer, Poldent i wielu, wielu innych.

 

Jak złożyć zamówienie na daną Promocję?

Z ogromnym szacunkiem dla konkurencji, naprawdę Dbamy o szczegóły !!! Wystarczy zadzwonić pod numer: 602 46 23 81 i podać szczegóły promocji (produkt + nazwa firmy + specyfikację) - resztą zajmiemy się My.

 

Merytoryczność i czas to nasza zaleta...

Liczne Promocje realizujemy "od ręki" i wysyłamy je zawsze w dniu złożenia zamówienia. Produkt Gratis wysyłany jest do Lekarza Stomatologa z biura producenta i na czas jego wysyłki niestety nie mamy wpływu.

W każdym zamówieniu przywiązujemy wagę do wszystkich elementów, od merytorycznej zawartości poczynając, a na zabezpieczeniu przesyłki kończąc. Oczywiście z właściwą kontrolą jakości, tak aby Lekarz otrzymał szybko i sprawnie to, co zamówił.

Oto aktualne gazetki wiodących firm. Zadzwoń 602 46 23 81 i zamów już dziś. Serdecznie zapraszamy !

 

 
 
3M Espe Dentis - wszystko dla stomatologów Dentis - wszystko dla stomatologów Dentis - wszystko dla stomatologów 

 

Sprawdź też inne Promocje które mamy w swojej ofercie.

 

Gdybyście Państwo mieli pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z biurempisząc e-mail na adres biuro@dentis24.pl lub telefonicznie pod numerem 85 744 70 56.

 

Serdecznie Zapraszamy!

Zespół Dentis Wszystko dla Stomatologów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl