Kalendarz
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Regulamin zakupów

Regulamin Sklepu Internetowego www.dentis24.pl

 

§1

Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].
 2. Właścicielem Sklepu jest: Dentis s.c. M.Stepaniuk,D.Stepaniuk Białystok, ul.Św.Mikołaja 1 lok.22 , NIP:PL5422482751, tel. +48.857447056, adres email: biuro@dentis24.pl .
 3. Dane wspólników zgodnie z CEIDG:
 • Marta Stepaniuk REGON:200333936 – Wspólnik Spółki Cywilnej prowadzący działalność na podstawie Zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej Nr.68761 wydanej przez Prezydenta Miasta Białegostoku
 • Dariusz Stepaniuk REGON:200333920 – Wspólnik Spółki Cywilnej prowadzący działalność na podstawie Zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej Nr.68762 wydanej przez Prezydenta Miasta Białegostoku
 1. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.
 2. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.
 3. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 4. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

 

§2

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać w następujący sposób:
 • poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,
 • e-mailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,
 • telefonicznie na numery przeznaczone do składania zamówień, dostępne na stronie internetowej Sklepu w zakładce Kontakt.
 • osobiście (w siedzibie firmy)
 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia e-mailem lub telefonicznie. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zamówienia, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy zamówienie budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.
 2. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin ważności produktu, czas  i sposób dostawy.
 3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.

 

§3

Płatności

 1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.
 2. Ceny przesyłek określone są w zakładce Koszt dostawy.
 3. Ceny towarów podane na stronie są cenami Brutto i nie zawierają rabatów (upustów)
 4. Ceny towarów podane na stronie wraz z opisem "Promocja" są cenami końcowymi Brutto (do zapłaty), które nie podlegają rabatom (upustom).
 5. Wartość końcowa „Do zapłaty” czyli cena wszystkich wybranych towarów wraz z udzielonymi rabatami jak również ceną dostawy znajduje się w formularzu składania zamówienia – przy wyświetlaniu „Zawartość Twojego koszyka”.
 6. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.
 7. Przy wyborze formy płatności „Przelew” standardowym terminem płatności jest 14 dni od dnia wystawienia faktury VAT.
 8. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest PayPro S.A.

 

§4

Wysyłka towaru

 1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem Poczty Polskiej, dowozi pod wskazany adres (dotyczy terenu miasta Białegostoku) lub udostępnia do odbioru przez Klienta w siedzibie firmy.
 2. W przypadku płatności za pomocą karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.
 3. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem (płatności przelewem), termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu. Aby przyśpieszyć realizację zamówienia przy płatności przelewem, prosimy o przesłanie kopii dokonania płatności.
 4. Termin realizacji świadczenia przez Sklep wynosi max. do 3 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia, przy zrealizowanej i potwierdzonej płatności.

 

§5

Reklamacje

 1. Sklep zobowiązany jest dostarczyć towar do Klienta bez wad.
 2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.
 3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.
 4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.
 5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

 §6

Prawo odstąpienia od umowy

 1. Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klient ma prawo odstąpienia od umowy.
 2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu może być złożone na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.
 3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 4. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

 §7

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w §6 pkt.1 powyżej, między innymi w:

 1. Przypadku umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 2. Zwrotowi nie podlega przedmiot świadczenia, który ulega szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia (a Kupujący był o tym fakcie poinformowany w opisie produktu).
 3. Gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.
 4. Gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana nierozłącznie połączona z innymi rzeczami.

 

§8

Ochrona prywatności

 1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
 2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.
 3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

§9

Własność intelektualna

Zabrania się kopiowania, wykorzystywania lub cytowania materiałów publikowanych na stronie internetowej sklepu bez pisemnej zgody właściciela (Sklepu).

 

§10

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.
 2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.
 3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.
 4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres e-mail wskazany w zamówieniu.
 5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ich publikacji w sposób określony w ust. 3.
 6. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego w ust. 5.

 

Pliki do pobrania:

                          

  Regulamin      Odstąpienie od umowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl